Zacznijmy od pytania co sprawia, że zaczynasz martwić się o swój stan swojego zdrowia?

Ból. Tak to właśnie on kiedy jest uporczywy sprawa, że idziesz do lekarza z prośbą o pomoc.

Lekarz zleca badania, ale już na pierwszej wizycie dostajesz receptę na leki przeciwbólowe i nie tylko. W najlepszym wypadku na kolejnej wizycie dowiadujesz się, że jest to błahostka, ale może to być również coś poważnego.

Kiedy dowiadujesz się o tej drugiej ewentualności zazwyczaj choroba bardzo często jest już w zaawansowanym stadium rozwoju. Leczenie staje się długie i monotonne. Niestety leczy się wtedy przede wszystkim objawy, a nie przyczyny, i przy okazji doprowadzamy do niszczenia swojego organizmu toksynami z leków. Niestety leczenie farmakologiczne na jedno pomaga, ale na inne szkodzi, i tak zaczynamy krążyć po specjalistach.

Jak może Ci pomóc Analiza Pierwiastkowa Włosów?

Po pierwsze. Nie możesz czekać aż organizm da Ci znak. że coś jest nie tak. Badając stężenie pierwiastków w swoim organizmie za w czasu dowiesz się co (jeśli już coś) Ci dolega, a nawet co może zacząć Ci dolegać w przyszłości, jeżeli nie zmienisz swojego sposobu odżywiania, i trybu życia.

Po drugie, dzięki APW zostanie dobrana dla Ciebie indywidualna dieta oraz suplementacja, która będzie leczyć przyczyny schorzeń oraz wspomoże leczenie jakie obecnie przechodzisz, dzięki czemu skrócisz je, i nie doprowadzisz do poważnych wyniszczeń w organizmie.

Po trzecie, wystarczy wykonać tylko jedno badanie, które odpowie Ci na najważniejsze dla każdego z nas pytanie: Co zrobić by cieszyć się zdrowym i długim życiem.

Reklamy